Strona główna Tomasz Pawłusiewicz - o mnie

Tomasz Pawłusiewicz

tomasz pawlusiewiczCześć! Jestem Tomek, rocznik '73, mieszkam w Krakowie.

Kiedyś (w moim poprzednim życiu ;) przez 12 lat, pracowałem korporacji - dużym, międzynarodowym banku, gdzie m.in. projektowałem i wdrażałem systemy bankowości internetowej, kierowałem kilkuosobowym zespołem, zarządzałem projektami. W końcu, po tylu latach pracy w korporacji, zapragnąłem jednak sprawdzić czy nie można by robić w życiu czegoś ciekawszego niż realizowanie korporacyjnych wizji i strategii - czegoś w co mógłbym włożyć całe swoje serce i duszę, co dawałoby mi prawdziwą satysfakcję. Moją pasją są rower, góry i wielodniowe wyprawy w stylu enduro. Postanowiłem więc zaryzykować i uczynić z mojej pasji sposób na życie.

Obecnie, od 2010 r. pracuję jako przewodnik rowerowy i organizator wypraw transalpejskich - kilkudniowych, epickich wypraw w stylu enduro MTB, po wysokogórskich, alpejskich szlakach i ścieżkach. W zimie organizuję natomiast wyjazdy enduro na Wyspy Kanaryjskie.

W 2010 r. przetłumaczyłem (z jęz. niemieckiego), opracowałem pod kątem potrzeb polskiego odbiorcy i samodzielnie wydałem przewodnik MTB po okolicach Jeziora Garda we Włoszech (obecnie nie jest on już dostępny, nakład został wyczerpany).

Kontakt:

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Telefon / WhatsApp: 500 575 311

Facebook  facebook.com/tomasz.pawlusiewicz

 

Partnerzy

1enduro

1Enduro - najlepszy polski blog o enduro MTB - testy i poradniki sprzętowe, opisy miejscówek, relacje. 1Enduro to dla mnie bezsprzecznie najbardziej wartościowe źródło wiedzy o rowerowym enduro w polskiej części internetu.
Znajdziesz tam również relacje i poradniki związane z transalpem.

 

POMBA

Szkolenie techniki jazdy MTB, to najlepsza inwestycja w Twoją rowerową pasję. Nawet jeśli coś tam już umiesz (albo przynajmniej tak Ci się wydaje ;) Ja sam uczestniczyłem w szkoleniach prowadzonych przez POMBA już wielokrotnie i polecam je z pełnym przekonaniem.
Pod kątem przygotowania do transalpu, polecam szkolenie Zjeżdżaj Enduro (lub jego rozszerzoną wersję Zjeżdżaj Enduro+), a w dalszej kolejności Zjeżdżaj Duże Góry+.

 

Endurofina

Endurofina to (dla mnie) najlepszy, najciekawszy polski kanał YouTube o rowerowym enduro. Znajdziesz tam stworzone z ogromną pasją i zaangażowaniem filmy, inspirujące do podróżowania i eksploracji nowych miejsc.
Szczególnie polecam oczywiście filmy o transalpie: Transalp XL (i jego drugą część), oraz Transalp Brenner-Garda.