Strona główna Tomasz Pawłusiewicz - o mnie

Tomasz PawłusiewiczTomasz Pawłusiewicz

Cześć! Mam na imię Tomek, mam 46 lat, jestem z Krakowa.

Kiedyś (w moim poprzednim życiu ;) przez 12 lat, pracowałem korporacji - dużym, międzynarodowym banku, gdzie m.in. projektowałem i wdrażałem systemy bankowości internetowej, kierowałem kilkuosobowym zespołem, zarządzałem projektami. W końcu, po tylu latach pracy w korporacji, zapragnąłem jednak sprawdzić czy nie można by robić w życiu czegoś ciekawszego niż realizowanie korporacyjnych wizji i strategii - czegoś w co mógłbym włożyć całe swoje serce i duszę, co dawałoby mi prawdziwą satysfakcję. Moją pasją są rower, góry i wielodniowe wyprawy z plecakiem. Postanowiłem więc zaryzykować i uczynić z moich pasji sposób na życie.

Obecnie (od 2010 r.) pracuję jako przewodnik rowerowy i organizator wypraw transalpejskich - kilkudniowych, epickich wypraw w stylu enduro MTB, po wysokogórskich, alpejskich szlakach i ścieżkach. Moja dewiza to: "Minimum asfaltu, maksimum obcowania z górami".

Oprócz organizowania wypraw przez Alpy, jestem także autorem i wydawcą przewodników MTB w formie książkowej. W 2010 r. przetłumaczyłem (z jęz. niemieckiego) i opracowałem pod kątem potrzeb polskiego odbiorcy przewodnik MTB po okolicach Jeziora Garda we Włoszech - Garda GPS Bikeguide. Przewodnik samodzielnie wydałem i sprzedaję poprzez stronę internetową www.przewodnikiMTB.pl.

 

Kontakt:

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

telefon: 500 575 311

Tomasz Pawłusiewicz

 
 
 

Partnerzy

Ubrania i sprzęt outdoorowy na wyprawy transalpejskie dostarczają:

SalewaDynafit


Nie ma złej pogody, jest tylko niewłaściwe ubranie. Chyba nikogo nie trzeba przekonywać, jak ważne podczas górskich wypraw i wycieczek mogą być nieprzemakalna, a przy tym oddychająca i lekka kurtka, ciepły i nieprzewiewny softshell, albo spodnie przeciwdeszczowe.

Od lat podczas moich wypraw transalpejskich i innych górskich aktywności noszę ubrania i używam sprzętu z czarnym orzełkiem i śnieżną panterą - bo już nie raz sprawdziły się w trudnych warunkach, bo działają, chronią przed deszczem, wiatrem i chłodem, są wygodne, niesamowicie funkcjonalne, trwałe, a przy tym wszystkim jeszcze świetnie wyglądają. Tym bardziej cieszę się więc, że firmy Salewa i Dynafit wybrały mnie na ambasadora swojej marki.

Marki SALEWA i DYNAFIT partnerami Transalp.pl