Strona główna koszulki
Transalpowe koszulki

Koszulki z transalpową grafiką i logo

Jeśli i Ty chciałbyś mieć koszulkę z transalpową grafiką i logo, to możesz ją kupić w sklepie internetowym 3biker.

Zapas koszulek w większości wersji i rozmiarów będę miał ze sobą przed każdą z wypraw, więc będziesz mógł je obejrzeć, pomacać i przymierzyć (a także kupić - bezpośrednio u mnie, w tej samej cenie) także przed lub po wyprawie.

Koszulki są dostępne zarówno w wersji z krótkim, jak i długim rękawem, w dwóch wariantach kolorystycznych: męskie - pomarańczowym i czarnym (szarym), a damskie - pomarańczowym i fuksja.

Męskie:

orange short front smorange short back smorange long front smorange long back sm

grey short front smgrey short back smgrey long front smgrey long back sm

Damskie:

wmns fuchsia short front smwmns fuchsia short back smwmns fuchsia long front smwmns fuchsia long back sm

wmns orange short front smwmns orange short back smwmns orange long front smwmns orange long back sm

Koszulki są wykonane z przyjemnego w dotyku, bardzo lekkiego i przewiewnego materiału - doskonale się sprawdzają w gorące, letnie dni. Przy niższych temperaturach wystarczy pod nią założyć bieliznę termoaktywną typu base layer. Długi rękaw zapewnia komfort w chłodniejsze dni lub chroni przed słońcem podczas upału.

Mają luźny, swobodny krój, dopasowany do pozycji podczas jazdy na rowerze.  Z przodu grafika "Transalp / Wyprawa przez Alpy", na rękawach logo Transalp.pl

Koszulki są wykonane z 2 rodzajów najwyższej jakości technicznego materiału 3b_dry_pro. Przód i rękawy są wykonane z lekkiego, oddychającego materiału o gęstości 130g/m2, natomiast tył z przewiewnej siatki o gęstości 90 g/m2, która doskonale odprowadza wilgoć.

Koszulki szyje dla nas (w Polsce i z wyprodukowanych w Polsce materiałów) zaprzyjaźniona firma 3biker Możesz je kupić w ich sklepie internetowym.

3biker (czytaj: free biker) to młoda, polska marka stworzona przez Andrzeja Zabłotnego - jednego z nas, jednego z transalpejczyków, który od kilku lat regularnie uczestniczy w wyprawach.

  • Uwaga: czas realizacji zamówienia to 5 dni roboczych! Wszystkie koszulki są produkowane na bieżąco, na zamówienie. 3biker nie ma magazynów i nie trzymama nadprogramowych produktów. Dzięki temu, wszystkie rozmiary i wersje kolorystyczne są cały czas dostępne. Na realizację zamówienia potrzeba jednak 5 dni, dlatego prosimy o odrobinę cierpliwości.

front

back

closeup