Strona główna
Livigno – wyjazd stacjonarny w formule "2-poziomowej"

Livigno, szlak Marmotta TrailW tym roku zapraszam na wyjazd stacjonarny (obóz) do Livigno w nowej formule. Tegoroczny wyjazd będzie "2-poziomowy", tzn. będzie dwójka przewodników i podzielimy się na 2 grupy: bardziej i mniej zaawansowaną.

Grupa zaawansowana będzie jeździć dłuższe i trudniejsze technicznie trasy, natomiast grupa mniej zaawansowana, pod przewodnictwem mojej partnerki Basi, będzie jeździć krótsze i nieco łatwiejsze technicznie trasy. Przypisanie do grup nie będzie stałe, tzn. będzie można przeskakiwać z jednej grupy do drugiej, nawet z dnia na dzień.

Ten wyjazd to propozycja dla osób, które chciałyby wejść na "wyższy poziom rowerowego wtajemniczenia" i pojeździć po alpejskich ścieżkach, ale nie mają pewności czy sprostają wyzwaniu trudniejszych wyjazdów.

To również ciekawa propozycja dla par, które chciałby spędzić urlop wspólnie, choć poziom rowerowego zaawansowania partnerów jest różny. On będzie mógł się wyszaleć na trudniejszych technicznie trasach, a ona będzie mogła czuć się swobodnie na nieco łatwiejszych i odpowiedniejszych dla siebie trasach, w towarzystwie osób o zbliżonym poziomie umiejętności (tak, wiem, to dość stereotypowe spojrzenie, bo przecież bywa też na odwrót ;)

Termin wyjazdu to 13 - 20 lipca 2019, a więcej informacji na jego temat znajdziesz na: www.transalp.pl/livigno

Aktualizacja (7.04.2019): W związku z dużym zainteresowaniem i wyczerpaniem miejsc, uruchamiamy dodatkowy termin: 20-27 lipca 2019. Ten wyjazd już bez podziału na grupy, z trasami dla średnio-zaawansowanych. Podczas tego wyjazdu, przewodnikiem i opiekunem grupy będzie moja partnerka, Basia Matczak.

Więcej...