Terminy wyjazdów i wypraw na zimę / lato 2020

Lato

Terminy i trasy Transalpów oraz wyjazdów stacjonarnych w Alpy na lato 2020 opublikuję na przełomie roku - pod koniec grudnia lub na początku stycznia.

Ogólny schemat będzie podobny jak w ubiegłych latach, tzn. możecie się spodziewać, że będzie kilka (wstępnie 5) Transalpów oraz stacjonarne obozy w Livigno (2 lub 3 terminy do wyboru). Oprócz tego chciałbym także zorganizować obóz stacjonarny w jeszcze jednej, nowej miejscówce z fajnymi, prawdziwie wysokogórskimi trasami.

Jeśli podasz mi swój adres e-mail (korzystając z formularza subskrypcji), to w chwili kiedy szczegóły odnośnie tras i terminów zostaną ustalone i opublikowane, powiadomię Cię o tym mailowo, abyś nie musiał co kilka dni sprawdzać czy już się pojawiły na stronie.

Zima

Natomiast nim nadejdzie lato, wcześniej zapraszam na zimowe wyjazdy enduro do "krainy wiecznej wiosny" - na Wyspy Kanaryjskie.

Szczegółowe informacje o tych wyjazdach podam pod koniec listopada (i wtedy też rozpocznę przyjmowanie zgłoszeń), tym niemniej już teraz mogę zdradzić, że planuję wyjazdy na La Palmę i Gran Canarię. A dla tych z Was, którzy już na tych wyspach byli, będę miał jeszcze jedną propozycję: El Hierro. To najmniejsza, najmniej znana i zdecydowanie najmniej turystyczna z Wysp Kanaryjskich - prawdziwa perełka, która podczas ubiegłorocznej, rozpoznawczej wizyty oczarowała mnie na tyle, że zapragnąłem tam wrócić.

Wstępne terminy:

  • Gran Canaria: 25 lutego - 3 marca 2020
  • La Palma: 10 - 17 marca 2020 (ew. 7 - 14 marca 2020)
  • El Hierro: 18 - 25 marca 2020 (z opcją przedłużenia do 28 marca - dodatkowe 3 dni na południu Teneryfy)

Terminy Gran Canarii i La Palmy na razie są wstępne, natomiast ten na El Hierro możecie traktować już jako pewny.

O La Palmie poczytać możesz tutaj: 1Enduro.pl: "La Palma z Transalp.pl" oraz tutaj: Archiwum wypraw - La Palma 2019, a o Gran Canarii tutaj: Archiwum wypraw - Gran Canaria 2018.

Jeśli chcesz abym poinformował Cię mailem w momencie gdy wszystkie szczegóły i terminy będą ustalone i potwierdzone, to proszę, zostaw mi swój adres e-mail (skorzystaj z formularza subskrypcji).

 

A tymczasem, ja wylatuję na 3 tygodnie do Nepalu, w Himalaje. Z rowerem, rzecz jasna! :) W tym czasie kontakt ze mną może być ograniczony - telefonu na pewno nie będę mógł odebrać, natomiast na maile, a także wiadomości na WhatsApp-ie i Messengerze będę się starał odpowiadać w miarę możliwości (i dostępności Internetu) na bieżąco.

pozdrawiam,
Tomek Pawłusiewicz
Transalp.pl

W magicznym lesie na wyspie El Hierro

W magicznym lesie na wyspie El Hierro

Wyprawa Transalp - na szlaku do przełęczy Venerocolo

Wyprawa Transalp - na szlaku do przełęczy Venerocolo